header banner
Default

MasterChef yarışmacısı Güzide Mertcan, bilerek mi elendi?


Table of Contents

  17.07.2023 12:46 Son Güncelleme:

  MasterChef Güzide Mertcan bilerek mi elendi?

  TV8'in fenomen yarışma programı MasterChef Türkiye All Star'da ilk haftanın eleme adayları Berker, Gamze, Mert, Batuhan, Güzide, Eray ve Rıfat olmuştu. Yarışmacılar, 16 Temmuz Pazar akşamı yayınlanan bölümde iki etaplı mücadelede karşı karşıya geldi.

  MasterChef Güzide Mertcan bilerek mi elendi?

  Yer fıstığı ve tavuk ciğerinden yemek yapılması istenen yarışmacılar arasında en yaratıcı tabağı Rıfat çıkardı. Gecenin ikincisi Batuhan, üçüncü Eray oldu. Berker, Gamze, Mert ve Güzide ise Mehmet Yalçınkaya'nın 'Bodrum Geceleri' adlı tabağını yapmaya çalıştı.Masterchef'in yeni sezonuna ilk veda eden isim Güzide oldu. İddialı yarışmacı, elendiği açıklandıktan sonra "İyi bir haftamda değildim. İnanılmaz bir kadro toplamışsınız. Sona kadar gitmeyeceksem burada vakit kaybetmenin anlamı olduğunu düşünmüyorum. Her zaman en sona odaklıyımdır. İlk hafta elenmişim, üçüncü hafta elenmişim benim açıkçası değişenim olmuyor" şeklinde konuştu.

  MasterChef Güzide Mertcan bilerek mi elendi?

  Tabağına eksik çıkaran Mertcan, "İlk kağıdımı attım ama olmadı. Bu süre içerisinde yetiştiremedim kağıdı" derken, sosyal medyada bilerek elendiği yönünde yorumlar yapıldı. MasterChef Güzide, 700 binden fazla takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yaptığı paylaşım ile kendisine destek olanlardan özür dilerken, isim vermeden bazı yarışmacılara da ateş püskürdü.

  MasterChef Güzide Mertcan bilerek mi elendi?

  Konuşsam sayfalara sığmaz ama ben susmayı tercih ediyorum. Çok isteyerek geldiğim All Star macerasında yolculuğum oldukça kısa sürdü. Süreç içerisinde kulis yapmadan, kimseyi kayırmadan, kamera önünde ya da arkasında kuyusunu kazmadan sadece yemek yaparak yol alabileceğime maalesef inancımı kaybettim.

  MasterChef Güzide Mertcan bilerek mi elendi?

  'Seni psikolojik olarak bitireceğim' diyen birine dost sandığım kişi 'Güzide'yi psikolojisine değil, duruşuna oynayarak bitirebilirsin' diye yol gösteriyorsa o savaşta benim yerim yok demektir.

  MasterChef Güzide Mertcan bilerek mi elendi?

  İddialı yarışmacı, "Gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki bilerek kötü tabak yapmadım ama orada geçirdiğim her günün de bana kötü geleceğini bilerek çıktım yarışa. Haliyle tabağıma bu duygum yansıdı. Bana kalbini açıp destekleyen herkesten hem özür dilerim hem teşekkür ederim. Bildiğim tek bir şey var düşürülmeye çalışıldığım konumda siz de olmamı istemezdiniz. Saygılar sevgiler" ifadelerini kullandı.

  Sources


  Article information

  Author: Scott Taylor

  Last Updated: 1699966682

  Views: 419

  Rating: 3.7 / 5 (60 voted)

  Reviews: 98% of readers found this page helpful

  Author information

  Name: Scott Taylor

  Birthday: 1974-09-02

  Address: Unit 1082 Box 6258, DPO AP 51040

  Phone: +3648341510630162

  Job: Video Game Designer

  Hobby: Aquarium Keeping, Stamp Collecting, Swimming, Running, Raspberry Pi, Motorcycling, Badminton

  Introduction: My name is Scott Taylor, I am a dazzling, rich, expert, irreplaceable, transparent, unguarded, artistic person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.